Madingos ir kvapnios kaukės ir pirštinės

+1  

Pasinaudokime mada, kaip asmeninės apsaugos priemonių populiarinimo varikliu :)

YAML 想法

Apsisaugoti nuo virusų tinkamos kaukės Kinijoje net ir prieš virusą, buvo kasdienės apyvartos priemonė, ir žmonės jas ir taip namuose turėjo, nes karts nuo karto reikia užsidėti, kai oro taršos lygis pakyla.

Todėl, kai atsirado virusas, kinams buvo kur kas lengviau adaptuotis — įsivaizduok — "Pašalo oras, užsidėkite šalikus visi — ir visi užsideda, nes dauguma ir taip namie turėjo."

Tuo tarpu pabandyk afrikiečiams pasakyti, kad užsidėtų jie šalikus visi — nieks jų neturės, ir nematys reikalo dėtis, nebent... (!) tai būtų gražūs ir spalvoti šalikai! (kaip afrikiečiams patinka)

Taigi, būtų smagu, jei prie parduotuvių kasų vietoje cigarečių pasirodytų subsidijuotos, madingos, stilingos, gražios ir daugkartinės bei veiksmingos kaukės, kurios galėtų būti dar ir spec. rūšių, pvz., vaikams su animacijos personažais, arba, pvz., su nekenksmingais kvapais, kurie primena vaisių, arba inhaliatorių gaivą (ir tokiu būdu skatintų pirkti naujas kaukes, kai išsigaruoja).

Mindey,


(別通知) (可選) 請,登錄

很好奇-模仿自然形態的面具,受到https://www.irisvanherpen.com/和https://neri.media.mit.edu/projects.html的啓發

Būtų smalsu -- gamtines formas mimikuojančios kaukės, įkvėptos https://www.irisvanherpen.com/ bei https://neri.media.mit.edu/projects.html    : Mindey
    :  -- 
    :  -- 
    

Ruta, 💤